Kjo Është Gruaja Shtatzënë Që U V Ra Nga Burri “Mon Stër” Në Prag Të Lindjes, 6 Muaj E Mbajti Mbyllur..

Kanë dalë emrat dhe fotot e autorit dhe viktimës së ngjarjes së rëndë që tronditi Prishtinën mbrëmjen e sotme. 35-vjeçarja Hamide Magashi u ekzekutua me armë zjarri para maternitetit të Qendrën Klinike Universitare nga ish-bashkëshorti i saj Sokol Halili, teksa ishte në javën e 41 të shtatzënisë dhe ndodhej e shtrirë në këtë klinikë, duke […]

Continue Reading

E Fundit! TRA GJIKE! Burri Vr Et Gruan Shtatzënë Ne Oborrin E Spitalit Shqiptar, Detajet E Para

Një ngjarje e r ndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në oborrin e Spitalit të Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare në Kosovë. Sipas medieve në Kosovë, dyshohet se një burrë ka vr rë bashkëshorten e tij shtatzënë në oborrin e spitalit. Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policia. Pritet njoftimi i policisë për sqarimin […]

Continue Reading