Debati i degraduar në Big Brother VIP Albania, Luizi shpërthen pas akuzave të Oltës se konsumon drogë: Na keni çarë b*thën

Gjatë ditës së djeshme Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli kanë pasur përplasje të ashpra me njëri-tjetrin. Aktorja ka hedhur akuza të forta ndaj këngëtarit, duke i thënë se është përdorues i drogës. “Të rri buza e bardhë gjithë kohës. E di unë ça mungese ke, a ke fuqi. Prandaj po të them jam kursyer shumë […]

Continue Reading

Autobusi që transportonte ekipin e futbollit bie nga ura, vdesin katër futbollistë, 29 plagosen (Foto+Video)

Katër persona kanë vdekur, tre prej tyre adoleshentë, pasi një autobus që transportonte një ekip futbolli u rrëzua nga një urë 32 metra në Brazil. 29 persona të tjerë u lënduan në aksidentin horror në Alem Paraiba në Brazil, kur shoferi që transportonte ekipin Esporte Clube Vila Maria Helena humbi kontrollin e mjetit. Viktimat që […]

Continue Reading

“Këtu është qendër rehabilitimi”/ Olta kalon jashtë imagjinatës reale bashkë me Kristin dhe flasin për Luizin: Ai ka halucinacione, duhet të marrë edhe qetësues

Ditën e djeshme ka pasur debate të forta brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP2”. Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli kanë pasur një sherr të madh, u nuk kanë munguar ofendimet. Aktorja ka akuzuar këngëtarin se konsumon drogë. “E di unë ça jete ka bërë ai. Ai është vartës komplet, është i […]

Continue Reading

Gazment Bardhi bën ofertën e hapur për Sali Berishën: Jemi të gatshëm për të…..

Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka folur për lëvizjet e fundit të grupit “Alibeaj”, i cili dorëzoi listën për anëtarë të KZAZ-ve, në kuadër të zgjedhjeve lokale. I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News24 Bardhi tha se iu drejtuan KQZ-së, pasi është detyrim ligjor, duke shtura copëzimi i alternativës së opozitës e dëmton atë. […]

Continue Reading