Efi Bën Reagimin E Fortë! “Sulmon” Ashpër Kiarën Dhe I Del Fuqishëm Në Krah Luizit Kundër Produksionit

Pas situatës së krijuar në “Big Brother Vip Albania” dhe gjyqit që i është bërë Luizit për një situatë me Kiarën, ka reaguar edhe Efi, ish-pjesëmarrëse në BBVA që ishte në “ekipin” e Luizit. Me anë të disa “Instastory”, Efi ka arsyetuar veprimet e Luizit, duke thënë se është normale që ai të mos lejojë […]

Continue Reading