“Shkoi grope fare…” Humbi 150 mijë ndjèkës, kerkon te beje veprimin urgjent

Modèlja dhe blogerja shqíptare Kejvina Kthèlla, që sivjet ishte banore në ‘Big Brother VIP Albania’, ka bërë një veprim interesant pasi Kiara i hapi një profil të ri në Instagram këngëtarit. Ajo ka shpërndarë profilin në faqen e sáj, dùke ju bërë thirrje ndjèkësve që ta mbështesín Luizín. “Follow mistrèsit dhe unfollow mua”, shkruan me […]

Continue Reading