A ka diçka mes tyre? Don Xhoni i jep një puthje të zjar.rtë Era Istrefit (VIDEO)

Lajme

Disa thashetheme kanë qarkulluar së fundmi se mes këngëtares Era Istrefi dhe reperit Don Xhoni mund të kishte më shumë se miqësi. Por duket se përveç fjalëve,

dyshja e njohur do të sjellin një duet të ri. Kënga “Hala” është publikuar disa ditë më parë dhe ka rezultuar një sukses i jashtëzakonshëm. Mirëpo, Era Istrefi dhe Don Xhoni janë rikthyer përsëri në qendër të vëmendjes.

Shkak për këtë është bërë një kocert që kanë mbajtur së fundmi. Në një moment, teksa po këndonin hitin e tyre, reperi i afrohet këngëtares për t’i dhënë një puthje. Ky veprim ka emocionuar fansat të cilët shpresojnë nëse mes dyshes së famshme mund të ketë diçka më shumë sesa miqësi.