A keni paguar për një foto e pa realizuar me presidentin e SHBA? Ja si përgjigjet Meta

Lajme

Kryetari i PL, Ilir Meta i ka cilësuar shpifje akuzat se ka lobuar me para me origjinë të dyshimta për një foto të parealizuar me presidentin e SHBA.

Teksa SPAK ka nisur një hetim për këtë çështje, Meta mohoi të ketë lobuar, ndërsa tha se nuk ka frikë nga SPAK dhe as nga zoti.

Meta: Janë të gjitha shpifje, mashtrime trillime, unë skam frikë nga vendimi i zotit.

Fevziu: A keni paguar për një foto e pa realizuar me presidentin e SHBA?

Meta: Kurrë!