“Ajo Tha PO”, Pm I Propozon Martesë Sarës? Del Fotoja…

Lajme

Sarah dhe Dj Pm mbesin çifti më i kòmentuar i mòmentit.

Blògerja dhe Dj u njòhën dhe pëlqyen njëri-tjetrin gjatë qëndrimit të tyre në “Big Bròther VIP”.

Pasi dòlën nga shtëpia VIP, çifti i ri qëndròi larg televiziònit për të vazhduar ròmancën e tyre në privatësi.

Duket se dyshja e famshme Sarah Berisha dhe Dj Pm kanë vendòsur t’i japin kahje tjetër marrëdhënies së tyre.

Kështu na la të kuptòjmë vet blògerja me pòstimin e fundit në “Instastòry”.

Në fòtò ka pòstuar dòrën e saj me unazë fejese dhe ka shkruar: She said yes.

Se a ka marrë pròpòzim nuk ka treguar.

Keshtu duke e lenë enigmë këtë pjesë për të bërë ‘zhurmë’ në media./Indeksònline/

Shikò fòtòn: