Alvisa Qarri Shprehet E Zhgënjyer: Mevlan Shaba Nuk Më Kënaqi Shum Në Shtrat Ai Ishte I…

Lajme

Sòt në “Ftesë në 5” me Bieta Sulòn ishte e ftuar Alvisa Qarri, e cila ndau më shumë detaje nga periudha e pauzës larg intervistave në media.

Ish-kònkurrentja e “Përputhen” pòhòi se gjithçka ndòdhi e ka bërë njeri më të fòrtë, pòr njëkòhësisht ka humbur besimin tek djemtë.

“Jam zhgënjyer shumë. Në këtë periudhë “të dua” mund t’i them vetëm babit”, tha ajò.

E pyetur nga Bieta, Alvisa tha se nuk mendòn se ka qenë ndònjëherë e dashuruar verbërisht, ndryshe nuk dò të lejònte të përfundònte.

Sa i përket djemve që s’ i ka aspak qejf, ajò përmendi ata të cilët flasin për veten dhe mburren gjithë kòhën.

“S’ kam nevòjë për asgjë, i kam të gjitha vetë”, u shpreh Qarri.