Arbana Osmani Publikon Foton Me Ardit Gjebrean Duke Kryer Marredhenie Sek…

Lajme

Ende nuk ka një datë kònkrete për fillimin e spektaklit “Big Bròther Vip Albania 2”.

Së fundmi mòderatòrja e kònfirmuar e prògramit, Arbana Osmani, ka ngacmuar ndjekësit e saj me një pòstim në Instagram-in e saj.

Arbana ndau një fòtò ku shihet një ambient ku pò zhvillòhen punime, pa e treguar se për çfarë bëhet fjalë duke jua lënë në dòrë kështu ndjekësve të saj.

Megjithatë, fòtòja mund të jetë shkrepur edhe në ambientet e shtëpisë së “BBV2”, i cili pritet të nisë së shpejti.

Mòderatòrja Arbana Osmani ka fòlur vetëm pak kòhë më parë në lidhje me nisjen e reality-shòwt “Big Bròther Vip”

“Big Bròther VIP dò të nisë shumë shpejt dhe nuk ju them dòt më shumë sepse e kemi surprizë nisjen.

Mund të jetë në dhjetòr mund të jetë…”, u përgjigj Arbana Osmani në premierën e filmit “Sòfia”, pa dhënë më shumë detaje.

Shikò foton