Arbana U Konfirmua Si Prezantuese E BBV2, Por Motrat Hoxha Nuk Mendojnë Njëlloj Për Arbanën Dhe Eduartin! (FOTO)

Lajme

Mbrëmjen e djeshme regjisori Eduart Grishaj promovoi filmin e tij “Sofia” ku shumë personazhe të njohur ishin të ftuar. Nga çfarë kemi parë në rrjetet sociale, vëmendje të madhe mori pjesëmarrja dhe mbështetja e Sara Hoxhës.

Kjo e fundit shihet edhe në një foto të ndarë nga vetë Arbana Osmani në profilin e saj në Instagram. Gjithashtu edhe Sara e ka ripostuar foton në llogarinë e saj.

Prania e Sarës mori vëmendje pasi së fundmi është diskutuar për një krisje të marrëdhënieve mes Arbana Osmanit dhe drejtueseve të “Top Channel”, Sara dhe Lori Hoxha. Kjo e fundit nuk ishte e pranishme në premierën e filmit të Eduartit, dhe nuk ka bërë ende asnjë postim rreth tij në rrjetet sociale.

Kjo ngre dyshimet se krisja është mes Arbanës dhe Lorit, megjithatë asgjë nuk është ende e konfirmuar.

Kohët e fundit, është vënë re se moderatorja Arbana Osmani, mund të ketë krisur marrëdhënien e saj me Lorin dhe Sarën. Dyshimet nisën fillimisht nga rrjetet sociale, ku prej muajsh nuk ka asnjë postim të përbashkët të tyre, për të vijuar me mungesën nëpër evente.

Vlen të theksohet është konfirmuar zyrtarisht në promon e “BBV”, tashmë të fshirë, se Arbana Osmani do të jetë moderatore e sezonit të dytë të programit.

Teksa nuk kishte asnjë reagim konkret nga Arbana dhe Eduarti, apo nga Lori Hoxha, në rrjet qarkulluan hipoteza të ndryshme për krisjen e marrëdhënieve mes tyre. Dy kryesoret janë: “Xhelozia” e Arbana Osmanit për vëmendjen që po merr së fundmi Bora Zemani dhe fakti që Arbana dhe Eduarti kanë pranuar ftesën për të bashkëpunuar me “RTSH-në” për “Festivalin e Këngës.”