Arbri akuzon Efin dhe Ronaldon si ‘përfitues’, Antonela: Po ti nuk ju lute Luizit për ndihma?

Lajme

Antonela Berisha ka reaguar pas situatës së mbrëmshme në studion e “Big Brother VIP”, ku Arbër Hajdari akuzoi Efin dhe Ronaldon si përfitues. Sipas tij, ato po e shfrytëzojnë Luizin për klikime.

“Po ti Arbër nuk ju lute Luizit që të dhuronin të gjithë mbështetasit e tij që ti të dërgoje në Turqi?”, ka shkruar Antonela në një postim në rrjete sociale.

Që pas mbrëmjes së djeshme rrjeti ka shpërthyer në komente.

u