Arta Elezaj Thekson Linjat E Fizikut Të Saj Në Pozat E Reja

Lajme

Arta Elezaj është e njohur për linjat e mahnitshme trupore.Artikulli vazhdon me poshte..!

Bukuroshja u bë e njohur për publikun e gjerë falë rolit të saj në serialin komik, “O Sa Mirë”.Artikulli vazhdon me poshte..!

Ajo ndiqet nga më shumë se 240 mijë fansa në profilin e saj në Instagram, ku shpërndan imazhe nga jeta e saj profesionale dhe personale.
Gjatë të martës, Arta ka ardhur me disa fotografi, në të cilat i ka vënë në pah figurën e admiruar trupore.
E veshur me një kostum që ia thekson linjat e fizikut të saj, ajo nuk e lë askënd indiferent me pozat e reja.