Bora Bën Njoftimin: Jam Gati Për Bashkëpunim Me Alban Skëndrajn

Lajme

Bora Zemani ka publikuar një video nga prapaskenat e “Dancing With The Star”, ku shihet duke kënduar këngën “Unë dhe ti” nga Alban Skënderaj.

Me shaka, ajo ka shkruar se është gati të bëjë një duet me këngëtarin e njohur, madje i ka kërkuar Donaldit të kujdeset për klipin.

“Jam gati për një duet me Alban Skënderajn. Donald, mendo për një klip artistik, bardh e zi”, ka shkruar Bora krahas videos.