Brenda Shtepise Luksoze Te Bieta Sulos Dhe Alban Dudushit/ Shikoni Sa E Bukur Eshte Vila E Tyre Nga Brenda

Lajme

Alban Dudushi dhe Bieta Sula janë ndër moderatorët më të njohur në televizionin Top Channel.Prej vitesh pjesë e këtij ekrani, dyshja ka drejtuar emisione me peshë në këtë televizion.

Bashkëshortja e Albanit, Bieta është ajo që ndan me tepër imazhe nga përditshmëria, ku shfaqin portretin e bukur familjar.

E së fundmi, Bieta ka ndarë me ndjekësit disa foto nga shtëpia e saj ku shkruan “Gati per xhiro xhiro”, me djalin Kroiart dhe Albanin”Ajo që vihet re, janë ambientet komode të banesës së tyre, ku dominon

ngjyra e bardhë dhe kafe, ndërkohë që apartamenti shihet se është me dy kate.
5htyp hapësiren rek’lamuese më poshtë dhe lexoni lajmin e plotë