Golden Eagle godet produksionin e Big Brother dhe ka një super ofertë për Luizin

Kompania Golden Eagle (Frutex), shpreh keqardhjen e saj lidhur me vendimin e befasishëm të produksionit të Big Brother VIP Albania për ndërprerjen e njëanshme të marrëveshjes së sponsorizimit dhe promovimit të produkteve të Golden Eagle dhe Natural. Pavarësisht faktit se marrëveshja origjinale ka paraparë sponsorizimin për ciklin e plotë të këtij edicioni të BBVA, para […]

Continue Reading

“Kam flirtuar me mamanë e…”/ I shokoi të gjithë me sekretet e tij, Luizi si kurrë më parë i tregon të gjitha: Kam tentuar t’i jap fund jetës

“Vëllai i madh”, ka caktuar një lojë për banorët të cilën kanë treguar disa nga sekretet e tyre por në formë anonimi. Në shtëpinë e Big Brother, banorët duhet të shkruanin sekretet e tyre dhe ti lexonin perpara të gjithëve e të mundoheshin të gjenin cili sekret i përkiste kujt.Duke klikuar me poshte ku shenon […]

Continue Reading

“Nuk tolerojmë më, mos i hëngshi lekët!”/ Ish-banorja e BBV-së kërkon mbylljen e emisionit

Ish-banorja e “Big Brother Vip”, Ermiona Lekbello ka reaguar ashpër përmes një story në Instagram për mbylljen e këtij emisioni duke thënë se autorët e këtij reality-show kanë kaluar çdo tolerancë. Me këtë rast këngëtarja ka reaguar ashpër duke i quajtur producentet e programit, Sara dhe Lori Hoxha, “të pangopura”. Të mbyllet ky emision, kaloi […]

Continue Reading