Ç’njerëzore! Infermierja rrah brutalisht të moshuarën, e ndihmojnë dhe 3 vajza të tjera

Lajme

Një grua e moshuar po rrihet brutalisht me shuplaka nga një vajzë e re, e cila bazuar te uniforma duket se është infermiere.

Sulmuesen po e ndihmojnë për ta rrahur të moshuarën të paktën edhe tri vajza të tjera, ku njëra prej tyre po e filmon ngjarjen.

Dhuna ndaj të moshuarës raportohet se ka ndodhur në një Shtëpi të të Moshuarve në Pejë.

Pamjet e rënda i ka shpërndarë në Facebook aktorja Kaltrinë Zeneli. Autorja e këtij sulmi fizik shfaqet vazhdimisht duke qeshur teksa godet në mënyrë të përsëritur të moshuarën.

Kujdes pamjet janë të rënda:

Ç’njerëzore! Infermierja rrah brutalisht të moshuarën, e ndihmojnë dhe 3 vajza të tjera