Dalin pamjet/Ja si duket Kiara Tito te “Kepi i VIP-ave” krah per krah me…

Lajme

Moderatorja Kiara Tito ndodhet në Turqi, prej disa ditësh, ku po xhiron emisionin “Kepi i VIP-ave”.

Ajo ka lajmëruar sot se, xhirimet kanë mbaruar, por nuk dihet nëse ato të puntatës së parë apo të gjitha.

“Mbaruam xhirimet. Shihemi së shpejti”, shkruan Kiara.

Ajo ka postuar një foto, ku shihet shumë elegante e veshur me një fustan të gjatë me thurje dhe temina që xixëllojnë.