Dea flet me bindje: Luizi nuk ia del dot me mua

Lajme

Dea Mishel është tashmë në “luftë” të hapur me Luizin që pasi ajo e coi në nominim me Kiarën dhe Efin. Ajo është e sigurt se Luizi e ka frikë dhe nuk mund të luajë me të.

Sipas Deas, këngëtari nuk ia del dot me të. Gjatë një bisede me Amosin dhe Oltën, ajo është shprehur se e bën Luizin të dalë nga vetja.

“Ai nuk merret me mua fare. Nuk merret sepse me mua nuk ia del dot fare, e patë çfarë nuk më tha dhe unë nuk reagova fare. E kam parë në sy, ai më heq sytë mua. Me mua është trembur. Ai ka kuptuar se po të flasë me mua, nxjerr anën e tjj më të keqe. Ai këtë lojë ka, të njerrë njerëzit nga vetja, nuk di më çfarë loje të bëjë. Ai nuk di çfarë loje të bëjë me mua”, tha ajo.