Del błłôf produksjoni/ Dalin votat,sipas publikut në nominim është… (VIDEO)

Lajme

Big Brother Vip tani mē është kthye në reality show me të shikuar në Shqiptari.

Të shtunen liderja e shtëpis Kejsi Medini i ndau në çifte banoret ku naten e spektaklit Nita pati kutin e pandores ku në nominim qiti,Olta dhe Kiara,Qetësor dhe Kristi ku sipas produksjonit publiku vendosi qe të shkoj në nominim kokë për kokë Olta dhe Kiara.DUKE KLIKUAR REKL AMEN ME POSHTE JU MUND TA LEXONI LAJMIN E PLOTE…

Por si duket produksjonit jo çdo gjë i shkoj sipas planit sepse në tiktok po qarkullon sondazhi ku publiku ka votuar anasjelltas.