Do të bëhet nënë për herë të parë, Andresa e “Telebingos Shqiptare” zbulon gjininë e bebit

Lajme

Bukuroshja e ekranit, Andresa Ambrosio do të bëhet nënë për herë të parë. Artikulli vazhdon me poshte..!

Ajo ka zbuluar pasditen e sotme se do të sjellë në jetë një djalë. Me barkun e rrumbullakosur, ajo ka çarë tullumbacin në emisionin “Rudina” dhe kështu ka bërë të ditur gjininë.Artikulli vazhdon me poshte..!

Kujtojmë që moderatorja prej disa vitesh jeton në Shqipëri dhe shfaqet çdo të dielë krah Ardit Gjebreas, duke u bërë një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar.