Drama e shqiptarëve/ Jo vetëm të rinjtë, Ramës po i ikin dhe të moshuarit me gomone në Angli?! Publikohet fotoja që po “thyen” rrjetin

Lajme

Kur mendohej se i kishim parë të gjitha nga drama e largimit të shqiptarëve me gomone në drejtim të Britanisë së Madhe,

tabloidi vendas DailyMail na ka surprizuar sot me një foto nga momenti kur azilkërkuesit zbresin nga një varkë e Marinës.

Teksa në TikTok shihen gomone të mbushura plot e përplot me djem e vajza që largohen dhe “oferta” për çmimet e kalimit ilegal, në këtë foto shihet një e moshuar, e cila me shumë mundësi mund të jetë shqiptare.