E Papritur! Antonela Berisha Shtatzënë?!

Lajme

Antonela Berisha perflitet kudo që shkon.

Mesa duket të njëjtën gjë ka bërë edhe këtë mbrëmje në “Goca dhe Gra” ajo ka folur për disa detaje nga jeta e saj, e sigurisht që është ngacmuar edhe për lidhjet e dashurisë.

Kemi të reja nga ty e pyesin moderatoret e ndërkohë që Antonela bën lojra fjalësh, Dalina e pyet:
“Mos je shtatzënë moj”.

“Çfarë thua ti”, thotë Antonela duke qeshur e më pas tregon që nuk është madje me punët e zemrës nuk ka asgjë në terezi.
Ajo ka treguar gjithashtu se e ka shumë të vështirë të krijoj raport apo të njohë një person pra, siç duket Antonela është ende beqare e në kërkim të dashurisë.