E rëndë në vend! Vjehrri ngacmon sek*ualisht nusen e djalit, ajo e denoncon në polici

Lajme

Një 72-vjeçar është proceduar në gjendje të lirë në Korçë pasi akuzohet se ka ngacmuar se*sualisht nusen e djalit të tij.

Ka qenë kjo e fundit që ka bërë denoncimin në polici.

Njoftimi i policise:

Gjithashtu u referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin I. M., 72 vjeç, banues në fshatin Porodinë, Korçë, për veprën penale “Ngacmimi se*sual”.

Pas kallëzimit të bërë nga nusja e djalit të tij, e cila pretendon se është ngacmuar se*sualisht nga ky shtetas.