Einxhel fiksohet për ushqime gjatë shtatzënisë, ja sakrifica që bën Dj Dagz për të (FOTO)

Lajme

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në një ndër çiftet komentuar në publik dhe shpesh herë ata tërhrëin vëmendjen me postimet e tyre në rrjetet sociale.

Çifti do të bëhen shumë shpejt prindër të një djali dhe Dj Dagz përpiqet që tj’a plotësojë të gjitha tekat e shtatzënisë së Einxhelit.

Këtë gjë mund ta vëmë fr fare mirë në postimin e fundit të ish-baonrit ku tregon se ka shkuar deri në Kosovë për t’i marrë moderatores hamburgerin që i ka kërkuar ajo.

“Ai momenti kur @einxhelshkira kërko hamburger në Kosovë dhe unë jam aq i mirë sa gjej zgjidhje t’ja mbaj edhe të ngrohtë”– shkroi Dagz nëpërmjet një postimi në InstaStory ndërsa Einxhel e ka ripostuar dhe krahas videos shkroi: “Burri më i mirë në botë”. Kujtojmë se lajmi i shtatëzanisë së saj u publikua pak kohë më parë dhe që atëherë ajo ka ndarë me ndjekësit e saj e saj detaje nga pritja e ëmbël.

Që pas daljes ngs “Big Brother Vip”, duket se EInxhel Shkira dhe Dj Dagz e kanë marrë dhuratën e parë të bebit të tyre. Këtë gjë e ka zbuluar vetë moderatorja nëpërmjet një InstaStory, ku tregon se dhurata është bërë nga një suportuese e tyre e cila jeton jashtë Shqipërisë. Sipas Einxhel, ajo ishte inspiruar nga një bisedë që ish-banorja ka bërë me partnerin e saj kur sapo ishin lidhur. “Dhurata e parë e bebit më ka ardhur nga një suportuese e madhe e jona, që jeton në Australi. E cila i kishte blerë sapo kemi dal nga ‘BB’ e inspiruar nga një bisedë e jona për bebe, ndërkohë që sa ishim lidhur. Kur mi solli në verë zbuloi se s’do shkonin dëm sepse biseda e bebit po bëhej realitet”– shkroi Einxhel krahas fotos, ku shihen një palë këpucë për bebe. Einxhel dhe Dj Dagz u njohën brenda shtëpisë së “BBVIP” ku dolën si çift. Tashmë dyshja do të bëhen së shpejti prindër të një djali. Lajmin e shtatzënisë e zbuloi vetë Einxhel nëpërmjet një videoje ku shfaqet pranë Dagz dhe tregon barkun e rrumbullakosur.