Është Shtatzënë! Komshiu Bèzdis Rèndë Einxhelin, Kjo E Fundit Vjen Me Paralajmërimin E Fortë! (FOTO)

Lajme

Einxhel Shkira është një ndër moderatoret më të komentuara dhe së fundmi ka ndàrë një shqètësim në rrjetin social Instagram.

Ajo shkruan se një fqinj i saj konsumon lèndë nàrkotíke e për pàsojë tymi futet brenda shtëpisë së Einxhel.

Por ja postimi i plotë i moderatores: “Çdo ditë, kryesisht në mbrëmje një komshi diku këtej rrotull pin bar…tymi hyn në shtëpinë time dhe përzien stomakun për të vjèllë!

Prandaj, nëse rastësisht ndodh që më ke follow do doja të të thoja: “kushdo e kudo qofsh ose leje barin ose shko pije nja dy pallate më tutje ndryshe si kemi mirë punët bashkë!

Pas konfirmimit të shtatzënisë, Einxhel dhe Dagz folën në një intervistë ekskluzive për “Pushime on Top”.

Dyshja treguan çdo ndjesi dhe emocion në lídhje me shtatzëninë.

Ata kanë treguar se si e përjetuan familjarët e tyre lajmin e shtatzënisë. Familjarët e Dagz kanë “fluturuar” nga gëzimi, ndërsa Einxhel e ka pasur të vështirë t’ja thoshte lajmin babait të saj, i cili nuk e priste një fëmijë kaq shpejt.

“Kur e morën vesh prindërit kanë fluturuar nga gëzimi. Unë kam kohë që i them motrës kur do e bësh një fëmijë”, tha Dagz.

“Për momentin duke qenë se Dagzi është gjatë gjithë kohës në lëvizje në udhëtime pune, unë kam jetuar në Tiranë ndërsa Dagzi vjen shumë shpesh, unë kam shkuar më rrallë në Kosovë”, ka thënë Einxhel.