Fotoja që na la të gjithëve pa fjalë, Beatrix Ramosaj kërkon “paqe” me Bora Zemanin

Lajme

Selena Gomez dhe Hailey Bieber, ish e dashura dhe gruaja aktuale e Justin Bieber janë pajtuar…mirëpo, për këtë ka pasur edhe një reagim nga Beatrix Ramosaj.

Bukuroshja ka postuar një foto të Gomez dhe Bieber, bashkangjitur së cilës shkruan “Ëndrra Amerikane”. Mos është kjo një mesazh e këngëtares shqiptare për moderatoren Bora Zemaniq që tashmë e ka konfirmuar ribashkimin e saj me Donaldin?Selena dhe Hailey janë fotografuar në mbrëmjen në Gala të Muzeut të Akademisë në LA. Ato janë parë të qeshura krah njëra tjetrës, ku të krijohej edhe përshtypja se janë shumë shoqe me njëra tjetrën.

Ky “pajtim” i tyre vjen pas intervistës së fundit të Hailey Bieber ku thoshte se “e respektonte gjithmonë Selena Gomez”, teksa ka sqaruar se ajo nuk ia “ka vjedhur” kurrë të dashurin këngëtares. Ajo tha se është lidhur me Justin Bieber, pasi ky i fundit e kishte përfunduar historinë e tij të dashurisë me Gomez.