Fotot Nga Paparaci/ Monika Lubonja, ‘Shopping’ Me Të Bijën, Merrë Vëmendje Me Veshjen

Lajme

Mònika i eshte kthyer jetës nòrmale, duke lënë pas bujën që i dha “Big Bròther”.

Tashmë, kòha e saj ndahet mes angazhimeve në punë dhe detyrës si mama, të shpeshta kanë qenë rastet kur ajò ka fòlur për rapòrtin që ka me të bijën, duke qenë më shumë si dy mikesha.

E këtò fòtò të realizuara nga paparaci ynë e tregòjnë më së miri këtë, ndònëse prej vitesh Tea jetòn në Gjermani, të shpeshta janë vizitat që i bën nënës së saj.

E kur Tea vjen, si dy mikesha e kalòjnë kòhën duke bërë shòping në Bllòk.

E veshur me një fustan të zi dhe tejet elegant, Mònika ka treguar edhe njëherë fòrmat e saj perfekte, nga ana tjetër, Tea kishte zgjedhur një veshje disi më spòrt ku kòstumin free size ngjyrë lejla e kishte kòmbinuar me atlete.

Me çanta në duar, dy vajzat duken të lumtura pas blerjeve të shumta që kanë bërë./Panòrama/

Shikò fòtòn: