“Goditet” kèq Luizí nga fansat, kjo ishte fátále ja cfare i ndòdhi shkòdranit

Lajme

Ky edicion i “BBV2” do të mbáhèt mend nga të gjíthë shqíptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbájtur të gozhuar párá ekranit çdo të martë dhe të premte të gjíthë shqíptarët.

Banorët e këtij viti do të mbèten gjatë në memorien e kujtdo me debátet, konflíktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre. Pavárësisht gjíthçkaje, neve na mbètet të presim për edicionin e tretë të tij.

Tashmë Luiz Ejlli është mjaft i angaxhuar me koncerte jo vetëm në Shqípëri, por edhe në Kosovë. E mbrëmjen e djeshme Luizí ka zhvilluar një koncert në Gjakovë, ku gjatë performancës së tij disa pjesëtarë nga audíenca brohorisnin emrin “Olta”. Pasi i ka dëgjuar Luizí ka bërë një reagim shumë interesant teksa ka thënë: