Habit ish deputeti i njohur i Partisë Demokratike: Jam i pazëvendësueshëm, Berishën e zëvendësoi Luli

Lajme

Kreu i Partisë Demokrastiane, Nard Ndoka, këtë fundjavë po e kalon në Shkopet, dhe është takuar me mikun e tij Adriet Gjeci, ish-kryetari i Komunës Ulëz.

Ndoka ka ndarë foton me Gjecin në Instagram, ku dhe kanë vërshuar komentet.

“Ty dhe Berishën nuk ju zëvendëson njeri”, ishte një nga komentet në foto, ndërsa nuk ka munguar një përgjigje “pikante” nga Ndoka.

“Berishën e zëvendësoi edhe Lul B, mua me duket se jo!”, shkruan Ndoka.