Habitë Elita Rudi, Shfaqet Me Veshje Të Ngjashme Të Shkollave Të Mesme!

Lajme

Elita Rudi, është moderatorja e njohur që bëri bujë të madhe me lidhjen e saj me reperin, Gjiko.Artikulli vazhdon me poshte..!

Lidhja e saj u komentua aq shumë, saqë Elita pothuajse ishte çdo ditë pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Dashuria e tyre u forcua, kur në jetë erdhën dy fëmijët e tyre, Zëri dhe Bota.Artikulli vazhdon me poshte..!

Krahas kujdesit për dy fëmijët e saj, Elita shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me stil të veçantë.
Edhe pse po duket bukur, Elita me këtë veshje me shumë po ngjason me atë qe veshin nxënëset e shkollave të mesme. /ORAinfo/