Humbje E Madhe/ Gjendet Pa Shenja Jetën Dizajneri I Njohur Shqiptar

Lajme

Vd,kja që tronditi Gjakovën, ky është 39 vjeçari që humbi jetën mbrëmë, ishte dizajner.Një person është gjetur pa shenja jetë mbrëmë në Gjakovë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ali Hasi” ku është raportuar se një 39 vjeçar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij.

Mësohet nga mediat se i ndjeri është Memli Vula.

Vi,ktima ishte i njohur si dizajner grafik me profesion, ishte i martuar dhe kishte dy fëmijë.

Trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.