Jam 43 vjeçare dhe jam duke vuajtur shum nga e kaluara ime që kalova para pak muajve dhe…

Lajme

Pershendetje dhe un dua te ndaj historine time. Jam 43 vjece . Mbasi i kom bo 40 vjet e kom vendos ma sdu mu martu me ka kalu koha me kriju familja prandaj sdoja te mendoj me … LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE

erdhi nje e aferme e familjes dhe me tha per nje djal thjesht e refuzova menjeher nuk doja as te mendoja me per martes e gjithe familja ishin kunder qe spo pranoja

por skishin qka te benin nuk doja mbas disa dite erdhi prape ajo grua por.. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE