‘Jam Penduar Për Lidhjen Me Melisën’, Andi Bën Deklaratën E Fortë

Lajme

‘Jam penduar për lidhjen me Melisën’, Andi bën
Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Andi ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ku bëri një deklaratë të fortë.Artikulli vazhdon me poshte..!

Ai tha se është penduar për pjesëmarrjen në “Përputhen” si dhe për lidhjen me Melisën.Artikulli vazhdon me poshte..!

“Jam bërë pishman që në hyrjen tek Për’puthen e deri tek lidhja me Melisën, nuk do të doja të ekzistonin nëse do ta ktheja kohën pas”, u shpreh Andi.