Jetoj Ne New York, Kerkoj Nje Burre Per Martes ,Leket Nuk Me Duhen, Miljonere Jam Vet

Lajme

Jam 43 vjeqare, jam shqiptare me qendrim ne amerik e divorcuar kam femijen e rritur, kerkoje nje burre per lidhje martesore shqiptar mosha 40-50 vjeqar.Shkruaj per tu njohur me nje njeri qe deshiron te gjeje ate person qe nuk e ka hasur me pare per te ndertuar te ardhmen,nese funksionon njohja vazhdojme me gjate. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE HAP REK IAMEN ME POSHTE

I lutem atyre që me shkruajne të shkruajn thjeshtë pasi nuk e kuptoj Gjuhen shqipe qe flasin plus qe duan te kalojne kohen. Une jam shqiptare dhe jam 43 vjec, jetoj jashte shtetit.Personi te jete 40 deri ne 50 vjec.Mundesisht mos e marre per te kaluar kohen kete njohje,por me qellim te krijoje nje lidhje stabile.

Komunikimin e mire e vleresoj shume, kam restorantin tim te interesuarit te lajmerohen duke marrur të dhënat e mija personale pasi të mbaron r3kla,ma këtu më poshtë – VETEM…Vazhd0.Ju faleminderit HAP REK IAMEN ME POSHTE