Këngëtarja e njohur shqiptare i dërgon mesazh Luizit në “BBVA”, por ka ‘dy fjalë’ edhe për Kiarën

Lajme

Këngëtarja e mirënjohur e skenës, Besa Kokëdhima ka treguar se në ”Big Brother Albania Vip 2”, të preferuar ajo ka Luizin. Këtë e ka treguar edhe sot përmes një mesazhi të gjatë dërguar përmes ”Big Love”. Ajo e cilëson fenomen Luizin dhe që e pret që të këndojnë bashkë, kur ai të dalë nga ky format ku kete ia tha ne mesazhin qe i dergoi.

Po ashtu në mesazhin e këngëtares ka një vlerësim për çdo banor, por ajo nuk përmend Qetsorin. Kiarën artistja e vlerëson për maturinë që ka treguar në lojë. Olën për banoren luftarake që tregon. ”Urime Luiz! Të përshëndes të falënderoj për vlerësimet, më kanë mbërritur në vesh.

Je një fenomen, çdokujt i duhet një ”Luiz” në rrethin shoqëror. Je artist në talent e në shpirt. Kurdo që të dalësh, të pres të takohemi e këndojmë. Urime dhe Kiarës princeshës, vajzës së mençur e të matur. Urime dhe Olta luftarake, Kristi fisniku, Armaldo paqësori, Visi shpirtmiri, Kejsi yllli, Dea feministja, Jori bohemja, Nita seriozja dhe banorët e rinj”, është mesazhi i Besës.

Ndryshe, ne aplikacionin Big Love ku banoreve ju vijne mesazhet nga fansat e tyre qe e percjellin Big Love shfaqen mesazhe te shumta por ka disa prej banoreve qe u vijne me shume mesazhe. Nga te gjithe Luizi eshte ai qe merre me shume mesazhe ku edhe priner shkruajne ne emer te femijeve te tyre me te vogel.