Këngëtarjja E Famshme Shqiptaree, Ish-Banore E BB VIP Feston Sot 29-Vjetorin, E Gjeni Dot Për Cilën Bëhet Fjalë..

Lajme

Edhe pse është prej vitesh në tregun muzikor dhe këngët e saj janë hite, ajo u rikthye ndjeshëm në vëmendje me pjesëmarrjen në “Big Brother VIP Albania” edicioni i parë.

Por flasim për këngëtaren Sheila Haxhiraj. Sheila feston sot ditëlindjen dhe mbush 29 vjeç. hap pamje me posht:

Kjo ditëlindje Sheilën e ka gjetur në një festë mes miqsh e kolegësh të cilët nuk kanë humbur momentin dhe në mesnatë e kanë uruar me tortë e qirinj./albeu.com/