Kush janë cifti që u v,ra nga ish partneri i gruas. (Emri + Foto)

Lajme

ITALI- Dalin emrat e çiftit shqiptar që u ther mizorisht në Venecia të Italisë.

Flonino Mërkuri, 23 vjeç dhe partnerja e tij Vera Myrtajt (Mynevere Karabollaj) u ekzekutuan një natë më parë në Spinea.

Mërkuri dhe Myrtaj ishin në banesën e tyre kur ish-bashkëshorti i 38-vjeçares u shfaq në derën e shtëpisë me armë zjarri në dorë. Të tre patën një konflikt pasi ish-burri i shqiptares nuk e pranonte lidhjen e saj të re. Më pas, ai i qëlloi të dy dhe i la të vdekur. Autori i krimit, gjithashtu shqiptar është arratisur nga vendi i ngjarjes. Shiko pamjet me poshtë: