Lidhja me Edi Ramën deri te puna në Kryeministri, ja kush është Roni që u përmend si ish i dashuri i Kiarës

Lajme

Kiara Tito, është bërë personazh në shtëpine Big Brother Vip 2. Jo më tepër për atë çfarë përfaqëson, sesa për dashurine e Luiz Ejllit ndaj saj.

Gazetarja Desara Karaiskaj që ka reaguar për sjelljen e Kiara Titos. Sipas Karaiskajt, “ajo e ka mendjen tek ai që ka përjashtë”.

Por kush është i dashuri i Kiara Titos, ai që ka përjashta dhe që kanë një lidhje dashurore? Burime për ‘TiranaWeb’ bëjnë me dije se bëhet fjalë për Roni Kokën (Renald Koka), djalin e biznesmenit Leonard (Nari) Koka. Roni më parë ka punuar në Kabinetin e Kryeministrit Edi Rama.

Çifti ka një lidhje në harmoni të plotë dhe serioze, edhe pse i kanë shmangur postimet publike së bashku.

Tani që Kiara është e lidhur me Luizin, lajmet lidhur me të iu shfaqën. Në një nga lajmet thuhej se Roni kishte folur. Pas këtyre lajmeve Kiara u bë keq.