Luana Publikon Foto Në Palestër Në Instagram, ‘Çmenden’ Shqiptarët!

Lajme

Luana Vjollca arrin të marrë vëmendjen e faqeve rozë sa herë që shpërndan imazhe të reja në profilet e saja në rrjetet sociale.

Gjatë të dielës, ajo ka zgjedhur të bëjë disa poza nga palestra dhe t’i ndajë me fansat e saj.

E veshur sportive, Luana duket bukur teksa ushtron dhe vë në pah hiret e saja.
“Të humbim ca kile për program apo jemi mirë?”, është pyetja dedikuar fansave që i shoqëron fotografitë.