Luiz Ejlli i jep fund miqësisë me shokët e vjetër

Lajme

Luizi duket se ka hatërmbetje me shokët e tij të vjetër. Gjatë daljeve publike nuk i ka kursyer thumbat dhe tani ka bërë një gjest të papritur.

Duket se miqësia ka marrë fund njëherë e mirë pasi Luizi i ka hequr nga Instagrami Marion dhe Jonin.Kujtojmë që Joni ishte njëri prej atyre që dëshmoi mbi dashurinë e tij me Kiarën në dasmë.

-Pa ju shqetesuar hapni reklamat me poshte nese ju duket dicka interesante