Luizi Surprizohet Nga Droni Që I Nisi Kiara Tito Pak Minuta Më Parë, Te Kam…

Lajme

Ska ditë që ne shtepi e e bigbrother nuk ka droni që surprizojne banoret ku ne klan te parë është Luizi.

Sot Luizi ka lexuar njerin prej tyre ku si duket eshte derguar nga Kiara ku thotë:
Shiko vidjon duke hap re.klà.mèn poshtë:

Të kam zemer, te dua Kiara.

Vidjo

Pas kesaj qe ka lexuar Luizi duket qe është kenaqur nga ideja se ja ka derguar ajo. official.tekste

Pak me pare vet Kiara e ka postuar ne insta storin e saj kete moment te Luizit ku tregon që ka lidhje me këtë dronin qe Luizit ju dergua dhe u surprizua aq shumë.