Melisa Bëhet Pjesë E Emisionit Të Alketa Vejsiut, Ja Kur Do E Shikoni

Lajme

Melisa Lleshi vazhdon të mbetet një personazh mjaft i komentuar në rrjet dhe pas përfundimit të “Përputhen”. Ajo është angazhuar shumë në muzikë, por jo vetëm.

Kujtojmë se Melisa bëri bujë në rrjet pas lidhjes së saj me Andin, lidhje e cila tani ka përfunduar.