Missi shqiptar e ëshon gojën fare dhe ja çfarë thotë për Edi Ramën: “Është goxha burrë dhe …”

Lajme

Ish-banorja e Big-brother Xhensila Pere së fundmi ka qënë e ftuar në emisionin ‘Mes Yjesh” aty ku ka dhënë disa deklarata të forta.

Një ndër to ishte momenti kur Xhensila përmendi emrin e kryeministrit Edi Rama.

E pyetur se cili është politikani më se.xy në vend, Xhensila e buzëqeshur tha menjëherë emrin e Ramës duke nxjerrë në pah stilin e tij dhe faktin se është goxha burrë.

‘Edin e kemi me stil kështu, është goxha burrë”- është shprehur Xhensila.

Me tej gjatë intervistës Xhensila ka treguar se meshkujt që janë pjesë në showbizin shqiptar kanë frikë nga ajo për faktin se është shumë e sinqertë.

KLIKO KETU.
“E di kush është e bukura ime, që është kthyer në një gjë plus për mua. Është se që meshkujt e shoë biz-it shqiptar kanë shumë frikë nga unë, për të vetmit fakt që jam aq e sinqertë, sa në qoftë se dikush tenton të më bëj diçka, është e bindur që në një intervistë unë do t’a them, kështu që janë shumë të rezervuar“, tregoi Xhensila duke shtuar se nuk i ka dhënë aspak rëndësi atyre. / dosja.al