“Nanë moj kom gabu”, çka po paralajmëron Albina Kelmendi?

Lajme

Javë me parë ajo i dha fund beqarisë, duke u martuar me biznesmenin nga Suhareka.

tani këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Albina Kelmendi, i është rikthyer punës.

Ajo është duke punuar në projektin e radhës.

Albina për ndjekësit e saj në Instagram ka publikuar një video të shkurtër ku këndon një pjesë të këngës së re.

Kënga duket të jetë mjaft e mire dhe për aq sa mundem ta dëgjonim duket se ka një tekst emocionues.

Kjo këngë do të jetë hiti tjetër nga Albina.