“Nanën Po Ta Rrahim Veç Që Ka Mbet Pa Ty”, Gold Ag Tregon Emrin E Djalit Dëshmor Të Të Moshuarës Që U Rrah Sot

Lajme

Reperi Gold Ag ka reaguar pas lajmit dhe videos tronditëse që qarkolloi sot në medie, raporton GazetaBlic.

Ai përmes një shkrimi në “Facebook”, thotë se e moshuara është nënë e dëshmorit Taulant Nuraj.

“O Taulant Nuraj a na bën hallall që ta kemi shkelë gjakun e nanën po ta rrahim veç që ka mbet pa ty”, shkruan Gold Ag.