Ne Ditëlindjen E Diellit.Arbana Poston Foto Me Të Dy Djemte E Saj(Foto)

Lajme

Në familjen e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt ka festë pasi djali i tyre Dielli ka ditëlindjen.

Dielli bën 2 vjeç, dhe mami Arbana ka zgjedhur ta urojë të birin edhe në Instagram. Artikulli vazhdon me poshte..!

“Gëzuar ditëlindjen Dielli i jetës sime”, ka shkuar moderatoja përkrah një fotografie bashke me djalin.