Në një lidhje dashurie? Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj të pandarë, ja foto që ngriti dyshimet

Lajme

Prej kohësh aktori Romeo Veshaj dhe trashëgimtarja e “Top Channel” Lori Hoxha përflitet se janë në një lidhje dashurie. Me fotografitë që dalin vazhdimisht, fansat kanë nisur të shtojnë dyshimet.

Ata nuk munguan të shfaqeshin bashkë dhe në dasmën e themeluesit të fondacionit “Fundjavë ndryshe”, Arbër Hajdarit me partneren e tij Vlera Devolli.
Ndërkohë Lori dhe Romeo “ndezën” sërish thashethemet,

duke dalë të dy në një klub nate, shumë afër- njëri tjetrit.Fotografitë kanë mbërritur në redaksinë e gijotina.com. Sesa e vërtetë është romanca e tyre, kjo pritet të sqarohet në vijim nga palët përkatëse, të cilët edhe pse nuk e kanë pranuar se ka diçka mes tyre, duket se e kanë të vështirë të rrinë larg.