Nga Bu Rgu “Çmendet” Luizi Duke Bertitur ! Te Dua Kiara Ajo Pasi E Degjon Afrohet Murit Dhe Ia Kthen …

Lajme

Nga Burgu “çmendet” Luizi duke bertitur ! Te Dua Kiara ajo pasi e degjon afrohet murit dhe ia kthen.

Koha e shkurter per ti marre gjerat qe iu duheshin ishte qe ai nuk shkoi ta perqafoje Kiaren po kur Arbana ia kujtoi ate Luizi shkoi menjehere.

Por si gjithmone Kiara reagoi duke e pritur kra hapur dhe duke i dhene kurajo se ai do ta kaloje edhe kete sfide.

Pasi qe koha ishte e shkurter per ti mbledhur rrobat dhe luizi me vrap harroi ta perqafonte pastaj nga burgu i big brother ato duke bertitur ben nje bisedim ku kiara i ofroi mbeshtetje te madhe.