Një Emision I Ri Në ‘Top Channel’, Lori Hoxha Zbulon Detajet

Lajme

Një emision i ri në ‘Top Channel’, Lori Hoxha zbulon detajet

Një program i ri do t’i shtohet së shpejti Top Channel-it. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Lori Hoxha, me anë të një postimi në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar disa foto në Instastory, duke zbuluar dhe emrin e programit.

“S’e luan topi” do të jetë emisioni me i ri
Ende nuk dihet data apo detaje të tjera, por do të zbulohen në vazhdim.