“Kam flirtuar me mamanë e…”/ I shokoi të gjithë me sekretet e tij, Luizi si kurrë më parë i tregon të gjitha: Kam tentuar t’i jap fund jetës

“Vëllai i madh”, ka caktuar një lojë për banorët të cilën kanë treguar disa nga sekretet e tyre por në formë anonimi. Në shtëpinë e Big Brother, banorët duhet të shkruanin sekretet e tyre dhe ti lexonin perpara të gjithëve e të mundoheshin të gjenin cili sekret i përkiste kujt.Duke klikuar me poshte ku shenon […]

Continue Reading

“Nuk tolerojmë më, mos i hëngshi lekët!”/ Ish-banorja e BBV-së kërkon mbylljen e emisionit

Ish-banorja e “Big Brother Vip”, Ermiona Lekbello ka reaguar ashpër përmes një story në Instagram për mbylljen e këtij emisioni duke thënë se autorët e këtij reality-show kanë kaluar çdo tolerancë. Me këtë rast këngëtarja ka reaguar ashpër duke i quajtur producentet e programit, Sara dhe Lori Hoxha, “të pangopura”. Të mbyllet ky emision, kaloi […]

Continue Reading

Kiara sqarohet me Kristin dhe me Oltën

Mbrëmjen e kaluar, u zhvillua një votim paraprak, për të parë se cilën mes Kiarës dhe Oltën, duan banorët në shtëpi. Të gjithë banorët, përveç Kiarës dhe Oltës, shkuan në dhomën e rrëfimit dhe dhanë një emër një arsye pse dëshironin që njëra nga vajzat të dalë të shtunën. 8 banorë votuan që Olta të […]

Continue Reading

“Unë po iki”/ Luizi bisedon me Deamishel

Dalja e Kiarës “kokë më kokë” në nominim me Oltën, ka vënë Luizin në pozitë të vështirë. Ky i fundit shpesh herë ka përsëritur në shtëpi që nëse Kiara del, ai do largohet bashkë me të. Këtë gjë e përsëriti sërish pas përfundimit të spektaklit, teksa po bisedonte me Dean dhe Fotininë. Ai tha se […]

Continue Reading