test

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te. Ju Faleminderit shume qe jeni pjes e faqes tone

Continue Reading

“Paske pi içik o jetë”, Luizi dhe Kristi ‘përplasen’ në rrjetet sociale: Memoria jote e vërteton këtë gjë

Një ditë më parë Luiz Ejlli postoi në profilin e tij në “Instagram” një foto ku bashkëngjitur me të shkruante: Si çdo postim tjetër i fituesit të këtij edicioni të “Big Brother VIP”, edhe ky ka marrë menjëherë me mijëra pëlqime dhe komente pa fund. Një ndjekës i kujton këngëtarit të dashur për publikun se […]

Continue Reading